اخبار و مقالات

مدیر آسیای شرقی برند meseta در گفتگو با خبرنگار فودنا: نمایشگاه THAIFEX بانکوک بسیار موثر و در حال رشد است
تاریخ انتشار : 1396/3/16 ساعت 11:02:50


مدیر آسیای شرقی برند meseta در گفتگو با خبرنگار فودنا:
نمایشگاه THAIFEX بانکوک بسیار موثر و در حال رشد است
 
۰۰:۲۷ (پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶)
اخبار مرتبط
» "بهترین تجربه در آسیا" در چهاردهمین دوره نمایشگاه بزرگ THAIFEX تایلند

"استفانو اورسو" مدیر آسیای شرقی برند meseta در افتتاحیه نمایشگاه THAIFEX بانکوک به خبرنگار اعزامی فودنا گفت: ما 5 سال است که در این نمایشگاه حضور مستمر داریم و طی این سال‌ها این نمایشگاه را بسیار خوب و در حال رشد موثر دیدیم و با هدف دریافت نمایندگی در آسیای شرقی و جنوبی حضور پیدا کردیم.

به گزارش فودنا، مدیر آسیای شرقی meseta در ادامه به فعالیت این برند در ایران نیز اشاره کرد و گفت: تقریبا پنج سال است که در ایران نمایندگی داریم و فعالیت خوبی هم طی این سال‌ها انجام دادیم.

استفانو اورسو درباره‌ی meseta ادامه داد:  ما تولیدکننده انواع قهوه بخصوص قهوه بو داده در کشور ایتالیا هستیم که  از سال 1961 فعالیت خود را آغاز کرده است و امروز در اکثر نقاط جهان نمایندگی فعال دارد

THAIFEX

چهاردهمین دوره نمایشگاه بزرگ THAIFEX تایلند با میزبانی از 5000 مشارکت کننده از 40 کشور و پیش بینی 150 هزار بازدیدکننده متخصص از دیروز تا 4 june با شعار "بهترین تجربه در آسیا" میزبان تمام تجار و علاقمندان به صنایع غذایی از سراسر دنیا است.

لازم بذکر است نمایشگاه THAIFEX   از سال 2014 تا 2016 به ترتیب 30 هزار 479 ، 35 هزار و دویست و پنج و 42 هزار و پانصد و بیست و هشت نفر از  113 کشور بازدیدکننده متخصص داشته است 

نوشین پناهی - خبرنگار اعزامی فودنا